Aktualności
Asus zaprezentował nową serię notebooków
8 września 2009, 12:54
Asus zaprezentował nową serię notebooków

ASUS wypuścił na rynek nowy notebook z serii UnLimited (UL). Najnowszy procesor, czas pracy na baterii do 12 godzin, nowoczesny design i atrakcyjna cena - to zdaniem producenta największe zalety urządzenia.

Komputery są zaopatrzone w najnowszy, enegrooszczędny procesor Intel Core 2 Duo SU7300 przez co mają być bardziej wydajne. Dodatkowo, posiadają dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce G 210M. Ważną cechą serii UnLimited jest bateria, która działa do 12 godzin. Aplikacja Power4Gear, która ułatwia organizację zużycia energii w zależności od preferencji i aktywności użytkownika. Może on wybierać jeden z czterech profilów zasilania, by dopasować je do swoich aktualnych potrzeb. Power4Gear oferuje również możliwość wyłączenia podzespołów, by zaoszczędzić jeszcze więcej energii.

Obudowa mierzy mniej niż 2,5 centymetra, ze szczotkowanym aluminiowym wykończeniem. Seria UL została zaopatrzona w ergonomiczną klawiaturę Chiclet i dużą klawiaturę numeryczną, co zapobiega gromadzeniu się kurzu i pozwala na szybsze wprowadzanie cyfr dzięki większym klawiszom - zapewnia producent.

Sugerowane ceny wybranych notebooków:


• UL50VG: 3499 zł.
• UL80V: 3399 zł.
• UL30A: 2899 zł.
• UL20A: 2599 zł.PC Format