Aktualności
Audiofilskie słuchawki bezprzewodowe Sennheisera
13 sierpnia 2019, 20:40
Audiofilskie słuchawki bezprzewodowe Sennheisera

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości, możliwość indywidualnej regulacji, wygoda, szybki dostęp do wirtualnych asystentów – oto zalety i możliwości pierwszych słuchawek Bluetooth firmy Sennheiser opracowanych z myślą o audiofilach.

W bezprzewodowych słuchawkach dokanałowych IE 80S BT wykorzystano akustyczne rozwiązania popularnych przewodowych słuchawek IE 80S. Nowy model z funkcją bezprzewodowego odsłuchu obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, zapewniając słuchaczom szeroką scenę. Ponadto jest kompatybilny z aplikacją Smart Control i daje szybki dostęp do wirtualnych asystentów (jak Siri lub Asystent Google).

Według potrzeb
Wysoką przepływność dźwięku w słuchawkach zapewnia obsługa kodeków LHDC, aptX HD i AAC. Model IE 80S BT jest wyposażony także w przetwornik cyfrowo-analogowy AKM, 10-milimetrowe przetworniki Sennheiser i magnesy neodymowe.

Słuchacz może też indywidualnie dostosować brzmienie do swoich potrzeb, korzystając z narzędzia do regulacji basów lub z aplikacji Smart Control, która ma wbudowany 5-pasmowy korektor dźwięku.

Ponadto słuchawki IE 80S BT pozwalają na interakcję ze wszystkimi popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Siri i Asystent Google, za pośrednictwem specjalnego przycisku. Mikrofony z redukcją szumów zapewniają czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych i komunikacji z asystentami głosowymi.

Słuchawki IE 80S BT będą sprzedawane w Polsce od września za niemal 2100 zł.

fot. Sennheiser


Barbara Blaczkowska