Aktualności
Infinity Flex - składany wyświetlacz Samsunga
7 listopada 2018, 21:20
Infinity Flex - składany wyświetlacz Samsunga

Plotki się sprawdziły - Samsung zaprezentował projekt składanego smartfona. Jego kluczowym elementem będzie specjalny wyświetlacz o nazwie Infinity Flex oraz nowy interfejs o nazwie One UI

Samsung bazują na swoich dotychczasowych osiągnięciach i technologiach, opracował projekt składanego smartfona. Wyświetlacz Infinity Flex wraz z interfejsem One UI zapewnia nowe doświadczenie mobilne - tak twierdzi producent.

Co daje składany ekran? Użytkownicy czerpią teraz podwójne korzyści: kompaktowy smartfon, który rozkłada się, ukazując większy, wygodniejszy ekran sprzyjający multitaskingowi i jeszcze bardziej ułatwiający przeglądanie treści. Aplikacje płynnie dostosowują się do wyświetlacza, gdy urządzenie jest rozkładane. Ponadto użytkownicy mogą surfować po internecie, oglądać treści, być w kontakcie ze znajomymi i wykonywać wiele zadań, korzystając jednocześnie z trzech aktywnych aplikacji na większym ekranie.

Debiut wyświetlacza Infinity Flex wyznacza nową erę w historii urządzeń mobilnych - twierdzi Samsung.

Google oficjalnie zapowiedział, że Android będzie współpracował ze mobilnymi urządzeniami wyposażonymi w składane ekrany.

Dokładna data nie została podana, ale na pewno będzie to 2019 rok.


PC Format