Aktualności
Inteligentny dom z Honorem
20 maja 2020, 15:00
Inteligentny dom z Honorem

Honor Choice to pełna gama inteligentnych produktów wytwarzanych przez znanych producentów.

Honor Choice w pigułce

Najnowsze produkty, które trafiły na listę polecanych przez firmę inteligentnych urządzeń przydatnych w domu i codziennym życiu, to m.in. telewizor i odkurzacz. Więcej urządzeń trafi do sprzedaży już tego lata.

Honor Choice w założeniu producentów ma pokazywać zaangażowanie marki we wprowadzanie kolejnych innowacji w produktach, a także odzwierciedlać filozofię eleganckiego i skupionego na człowieku projektowania. Wykorzystuje przy tym innowacyjne technologie, takie jak Huawei HiLink.

 

Telewizory

Najnowsze inteligentne telewizory to seria Honor Vision X1, wyposażona w opcje dekodowania i wyświetlania 8K, Motion Estimate, Motion Compensation oraz w głośniki wyjściowe 4*10 W. Te inteligentne telewizory zapewniają realistyczny obraz uzupełniony dobrą jakością dźwięku. Zainstalowano w nich inteligentnego asystenta, urządzeniami można też sterować z innych urządzeń firmy Honor.

Seria Vision X1 jest dostępna w rozmiarach 65 cali, 55 cali i 50 cali.

 

Odkurzacze

Inteligentny odkurzacz jest lekkim i, jak zapewnia producent, bardzo wszechstronnym narzędziem czyszczącym, z zaawansowaną technologią odsysania i zmywania. Napędzany silnikiem o mocy 350 W ze 100 000 obr/minutę ma ogromną moc. Jest wyposażony w akumulator gwarantujący 65 minut pracy. Posiada również system sterylizacji UV, aby skutecznie eliminować bakterie na różnych powierzchniach.

Latem Honor Choice planuje wprowadzenie wentylatora i nawilżacza powietrza. Producent zapewnia, że są to urządzenia, które pomogą użytkownikom uciec od upału i cieszyć się przyjemnym chłodem. Natomiast lampa biurkowa, elektroniczna szczoteczka do zębów i inteligentny czajnik, wyposażone w liczne udogodnienia, pozwolą wygodnie i zdrowo żyć.

Urządzenia Honor Choice będą dostępne od czerwca.

fot. Honor


Paula Jeziorska