Aktualności
Pamiętaj o zgłoszeniu strony do Webstarfestival 07
22 października 2007, 15:09
Pamiętaj o zgłoszeniu strony do Webstarfestival 07

Coraz więcej stron i projektów internetowych uczestniczy w Webstarfestival! Ostatnie zgłoszenia są przyjmowane do 27 października. Z roku na rok w Webstarfestival bierze udział coraz więcej projektów internetowych.

Termin przesyłania prac mija w piątek 27 października. Strony internetowe można zgłaszać w 26 kategoriach.

Kategorie Webstarfestival 3.0: Administracja publiczna, Blog, Dom i ogród, Dziecko i rodzina, Edukacja, Elektronika użytkowa, Finanse i biznes, Kultura i rozrywka, Media, Motoryzacja, Muzyka, Nowa strona WWW, Odzież, Moda i uroda, Podróże i turystyka, Restauracje i kuchnia, Sklep internetowy, Społeczność, Sport i rekreacja, Strona firmowa, Strona prywatna, Strona społeczna, Technologia i komunikacja, Usługi profesjonalne, Wiadomości i informacje, Zdrowie i medycyna, Żywność i napoje.

Po zamknięciu przyjmowania prac na konkurs oceni je Akademia Internetu (2 – 22 listopada 2007). Strona, która otrzyma największą liczbę punktów – zdobędzie tytuł Strony Roku (w danej kategorii). Dwie dostaną wyróżnienia. Wybór Strony Roku zostanie dokonany spośród zwycięzców poszczególnych kategorii.

Wszystkie strony i prace zgłoszone i przyjęte do konkursu będą umieszczone na witrynie WWW konkursu i poddane głosowaniu internautów w poszczególnych kategoriach. Te, które otrzymają największą liczbę głosów, zostaną nagrodzone tytułami Webstara Internautów.

Nowość! Trzecią edycję konkursu poszerzono o 7 specjalnych kategorii Webstar Creative: Zintegrowana kampania marketingowa, Kampania internetowa, Banner/Display, Tekst / Copywriting, Web, Animacja & Gra, E-mail marketing.

Więcej: www.webstarfestival.pl


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl