Aktualności
Rekordowe ładowanie smartfonów od mophie
6 stycznia 2019, 14:00
Rekordowe ładowanie smartfonów od mophie

Marka Mophie ogłosiła , że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania – powerstation PD oraz powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie w szybkim czasie.

Stacje ładujące PD i PD XL wykorzystują port USB-C PD, który zapewnia zarówno szybkie ładowanie smartfonu (18W) jak i samej stacji (15W). Urządzenie zawiera dodatkowy port USB-A, który umożliwia równoczesne ładowanie dwóch smartfonów.

Dzięki rozwiązaniu Priority+ charging, energia najpierw przesyłana jest do podłączonych urządzeń mobilnych, a dopiero po ich naładowaniu uzupełniana jest bateria w samej stacji ładującej. Dioda LED sygnalizuje, jaki jest status ładowania.

Obudowa obu stacji pokryta jest teksturowaną powierzchnią, która zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę przed zadrapaniami lub zarysowaniami podczas przechowywania razem z innymi urządzeniami. Podobnie jak w przypadku wszystkich akumulatorów mophie, nowe stacje ładujące są przez producenta potrójnie testowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczną pracę.

mophie powerstation PD oraz powerstation PD XL są już dostępne na stronie producenta za sugerowaną cenę detaliczną odpowiednio około 260 i 340 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl