Aktualności
Słuchawki dla graczy uRage
27 maja 2020, 15:45
Słuchawki dla graczy uRage

Sprzęt SOUND Z 700 7.1 ma potęgować poczucie immersji w grach.

Stereofoniczne słuchawki

Najnowsze słuchawki uRage zostały wyposażone w dynamiczny i w pełni stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier 7.1. Według producenta ma to spory wpływ na odczuwane podczas rozgrywki doznania dźwiękowe.

Dzięki konstrukcji zastosowanej przez uRage słuchawki zapewniają wirtualny dźwięk przestrzenny, który – jak zapewnia producent – odróżnia głębokie tony niskie i wyraźne tony wysokie poprzez drgania, co jest możliwe za sprawą wbudowanych silniczków.

 

Stereofoniczne słuchawki

Dostosuj dźwięk

Słuchawki mają regulację głośności, funkcję wyciszenia mikrofonu i przełącznik drgań tonów niskich zintegrowany w kablu. Jego długość – 2,2 m – ma zapewnić swobodę ruchów podczas pełnych emocji rozgrywek. Kabel ma elastyczną osłonę z tkaniny zapewniającą dodatkową ochronę przed zgięciem. Dla komfortu użytkowania został poprowadzony tylko z jednej strony.

Najnowsze słuchawki uRage SOUND Z 700 7.1 wyposażone są w regulowany pałąk na głowę i wysięgnik mikrofonu, a także w nauszniki wyścielone tkaniną. Dodatkowo zawierają podświetlenie RGB. Działają z systemami operacyjnymi Windows 10/8/7/Vista/XP.

Różne kolory podświetlenia

Orientacyjna cena słuchawek to 219 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.hama.pl i www.urage.pl.

fot. uRage


Paula Jeziorska