Aktualności
Storytel na 30 dni za darmo
25 marca 2020, 15:10
Storytel na 30 dni za darmo

Aplikacja do audiobooków umili życie podczas kwarantanny.

Storytel to aplikacja, która umożliwia dostęp do tysięcy audiobooków. Jest pierwszą platformą na świecie, dzięki której, korzystając z planu abonamentowego, można streamować audiobooki na smartfonach i tabletach.

Audiobookowy streaming działa analogicznie do takich platform jak Spotify czy Netflix, ale w bibliotece znajdziemy wyłącznie audiobooki. Po uiszczeniu stałej opłaty każdego miesiąca posiadacz abonamentu może słuchać książek bez ograniczeń. Audiobooki udostępniane są w formacie mp3. Można też pobierać książki i słuchać ich w trybie offline.

Dotychczas aplikacja udostępniana była do testowania za darmo na 14 dni. W tej chwili, w ślad za innymi platformami, Storytel zdecydował się na wydłużenie bezpłatnego okresu korzystania z apki – do 30 dni. Podczas rejestracji konieczne jest podanie danych karty kredytowej, aby zatwierdzić subskrypcję. Po wykorzystaniu darmowego okresu słuchania audiobooków cena za abonament wynosi 34,90 zł miesięcznie. W każdej chwili można anulować subskrypcję w ustawieniach.

Pełne audiobooki są dostępne wyłącznie w aplikacji Storytel na iOS-a, Androida i Windows Phone oraz na komputery z Windowsem 8 lub 10. Podczas odsłuchu można dodawać własne zakładki i notatki. Ponadto książki można polecać znajomym, robić sobie półki tematyczne z ulubionymi pozycjami i ustawić powiadomienia o nowościach.

fot. Storytel


Paula Jeziorska