Aktualności
Watch Dogs: Legion z ray tracingiem
11 czerwca 2019, 14:30
Watch Dogs: Legion z ray tracingiem

Firmy NVIDIA oraz Ubisoft ogłosiły, że karty NVIDIA GeForce RTX są oficjalną platformą graficzną dla zaplanowanej na 2020 rok gry Watch Dogs: Legion.

Ray tracing jest zaawansowaną techniką graficzną wykorzystywaną do uzyskania ultrarealistycznych efektów wizualnych w filmach. Karty NVIDIA GeForce RTX posiadają wyspecjalizowane rdzenie procesora graficznego, dedykowane do akceleracji zadań związanych z ray tracingiem, dzięki czemu takie efekty wizualne mogą być renderowane w czasie rzeczywistym również w grach.

„Pokazany w Watch Dogs: Legion Londyn niedalekiej przyszłości zachwyca realizmem, który można osiągnąć tylko dzięki ray tracingowi", powiedział Chris Early, wiceprezes ds. partnerstwa i dochodów w firmie Ubisoft. „GeForce RTX jest wiodącą platformą dla gier i umożliwia dogłębnie zanurzyć się w świat gry Watch Dogs: Legion".

Watch Dogs: Legion wprowadza innowacje w rozgrywce, dzięki którym gracz może zrekrutować każdą postać napotkaną w Londynie. Dowolna postać w tym otwartym świecie jest grywalna i każda ma swoją własną historię, osobowość i umiejętności, które pomogą spersonalizować swój unikalny zespół.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl