Aktualności
Wielki Finał Heyah Logitech. W puli nagród 200 tys. zł
23 października 2007, 19:23
Wielki Finał Heyah Logitech. W puli nagród 200  tys. zł

Już w najbliższy weekend rozpocznie się w Warszawie Wielki Finał Heyah Logitech Cybersport. W walce o nagrody zmierzą się najlepsi gracze z całej Polski. Organizatorzy przewidzieli także ciekawe nagrody dla publiczności.

Rywalizacja odbędzie się w takich grach, jak Counter Strike, NFS Carbon czy Warcraft. Zwycięzcy w rozgrywce CS zdobędą gotówkę i nagrody o łącznej wartości 20 tys. złotych w klasie pro, zaś w klasie amatorskiej 9,5 tys. zł. Spis nagród we wszystkich rywalizacjach możesz znaleźć pod adresem http://www.cybersport.pl/?news:1773 Bawić się będzie także publiczność, dla obserwatorów przewidziano liczne konkursy, turnieje, atrakcje Formuły 1 oraz spotkania ze światowymi gwiazdami cybersportu. Główną nagrodą dla publiczności jest komputer o wartości ponad 7 tys. zł.

Największy turniej gier komputerowych w Polsce odbędzie się w dniach 27–28 października (godz.10–20) w centrum handlowym Blue City, III piętro, hala Blue Expo. Wstęp wolny. Szczegółowy plan jest dostępny pod adresem http://www.cybersport.pl/?news:1839

Źródło: inf. prasowe, Cybersport


Paweł Bijata