Tablet robi dobre pierwsze wrażenie. Ma klasyczny wygląd. Obudowę wykonano z matowego metalu, a ramka wokół ekranu ma akceptowalną szerokość i nie powiększa sztucznie urządzenia. [MP]
W pierwszych chwilach używania szybko rzuca się w oczy brak sprzętowych klawiszy regulacji głośności. Na prawej bocznej ściance tabletu znalazły się przyciski blokady ekranu i klawisz Home. Niestety podczas używania urządzenia łatwo pomylić oba przyciski. Gdy trzymasz tablet poziomo, lewa dłoń całkowicie zasłania głośnik, tłumiąc dźwięk.
Tablet ModeCom nie ma autorskiej nakładki na interfejs systemu Android. Sporadycznie można natknąć się na nieprzetłumaczone fragmenty menu. Wśród fabrycznie zainstalowanych aplikacji znalazł się dobry czytnik e-booków i odtwarzacz wideo potrafiący odtwarzać kilka filmów jednocześnie w osobnych okienkach. Zabrakło klawiatury z polskim słownikiem oraz aplikacji biurowej.
- Wysoka wydajność podzespołów
- Metalowa obudowa
- Słaby akumulator
- Brak klawiszy regulacji głośności





