Lista alfabetyczna

BESTplayer 2.106

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 2 lipca 2014
Liczba pobrań: 30803
Ocena redakcji
 
Producent: Karol Winnicki
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)

Umieść box z programem BESTplayer u siebie na stronie

BESTplayer obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne i świetnie radzi sobie ze ściąganiem dopasowanych napisów do posiadanej wersji filmu. Ciekawym dodatkiem jest moduł wyświetlający podstawowe informacje na temat filmu (na podstawie danych z imdb.com), m.in. okładkę, informacje o twórcach i obsadzie. Użytkownik ma do dyspozycji szereg opcji usprawniających korzystanie z aplikacji. Dodatkowo, program pozwala na instalację syntezatora mowy, który będzie pełnił funkcję lektora dla filmów z napisami - przydatna rzecz (do dość oczywiste).

W odniesieniu do poprzedniej wersji zostały wprowadzone takie zmiany jak: usunięcie przycisku Sugestie, dodano przycisk Suwaki, poprawiono funkcję zapisywania poziomu głośności dźwięku.BESTplayer obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne i świetnie radzi sobie ze ściąganiem dopasowanych napisów do posiadanej wersji filmu.

Prosty, ale zawsze skuteczny - warto sprawdzić.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto