Lista alfabetyczna

CyberGhost VPN 6.0.5.2405

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 20 lutego 2017
Liczba pobrań: 1056
Ocena redakcji
 
Producent: CyberGhost S.R.L.
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10)

Umieść box z programem CyberGhost VPN u siebie na stronie

Niewielkie narzędzie do ochrony prywatności podczas pracy w internecie. Uruchamiając program CyberGhost, stajesz się niewidzialny, a twój komputer jest od tej chwili nie do namierzenia przez sieciowe fotoradary. Możesz poruszać się po stronach WWW swobodnie i bez ryzyka, że zostaniesz wyśledzony.
Program oprócz anonimowości zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ szyfruje dane opuszczające komputer. Połączenie między nim a siecią można porównać do jazdy w tunelu. Wszystkie dane wędrujące np. z laptopa do internetowego banku będą nie do wyśledzenia w publicznej sieci WLAN. Dzięki temu możesz bez obaw sprawdzić stan swojego konta bankowego lub zrobić przelew, wykorzystując np. publiczny hot-spot w kawiarni, hotelu czy na stacji benzynowej.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto