Lista alfabetyczna

Free HD Video Converter Factory 14.3

 
Data aktualizacji: 23 października 2018
Liczba pobrań: 96
Ocena redakcji
 
Producent: WonderFox Soft, Inc.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (10, 7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Free HD Video Converter Factory u siebie na stronie

Free HD Video Converter Factory to rozbudowany, solidny i banalny w obsłudze konwerter muzyki i filmów w rozdzielczości HD oraz w rozdzielczościach standardowych. Aplikacja obsługuje ponad 150 formatów formatów wyjściowych.

By konwertować plik, wystarczy wykonać trzy proste kroki: wybrać plik lub pliki wyjściowe (obsługiwane są praktycznie wszystkie używane dziś formaty plików wideo i audio, a jednocześnie można przetwarzać do 10 elementów), określić format docelowy i użyć przycisku „Run". Format docelowy wybieramy z rozwijanej listy, pogrupowanej według kategorii; w osobnych przegródkach dostępne są typowe formaty wideo i audio, formaty WEBowe (dostosowane do takich portali jak YouTube czy Facebook), a także formaty charakterystyczne dla urządzeń mobilnych różnych producentów (Apple, Blackberry, HTC, Samsung etc.). Obsługiwane są zatem zarówno urządzenia z przedrostkiem i-, jak i gadżety androidowe, a nawet konsole do gier. Możliwe jest także określenie własnego formatu poprzez wybór rozdzielczości, przepływności (bitrate), kodeków, liczby klatek na sekundę, proporcji obrazu i innych parametrów.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto