Lista alfabetyczna

Free Ringtone Maker 2.0.0

 
Data aktualizacji: 10 września 2018
Liczba pobrań: 2055
Ocena redakcji
 
Producent: AVGO
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10)

Umieść box z programem Free Ringtone Maker u siebie na stronie

Free Ringtone Maker umożliwia stworzenie dzwonku do telefonu innego niż wszystkie? Wystarczy odpowiednie narzędzie, chwila pracy i już nigdy nie będziesz się zastanawiać, czy to dzwoni twoja komórka, czy może kolegi pracującego przy sąsiednim biurku.

Ograniczona liczba standardowych dzwonków powoduje, że często nawet aparaty różnych producentów informują o przychodzącej rozmowie w identyczny sposób, zwłaszcza gdy pracują pod kontrolą tego samego systemu operacyjnego. Zmiana domyślnego sygnału niewiele pomaga. Możliwości jest mało. Aby uporać się z tym problemem, można skorzystać z zasobów jednego z wielu serwisów internetowych, które oferują, zwykle bezpłatne, dźwięki czy tapety, na przykład Zedge. Można też poświęcić chwilę i za pomocą bezpłatnego oprogramowania stworzyć własny i niepowtarzalny dzwonek. Może to być na przykład melodia z ulubionej piosenki czy kultowy dialog ze ścieżki dźwiękowej jakiegoś filmu. Zaleta? Jedyny i niepowtarzalny sygnał, który nigdy więcej nie pomyli się z innym. Dodatkową korzyścią jest satysfakcja z samodzielnie wykonanego zadania.

Więcej informacji tutaj

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto