Lista alfabetyczna

ABBY FINE RIDER 9

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla ABBY FINE RIDER 9. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z ABBY FINE RIDER 9. Zapraszamy do pobierania.


Adobe Reader XI
Adobe Reader XI
Ocena redakcji
 
Adobe Reader X to program służący do przeglądania i drukowania plików PDF. Obsługuje tekst i ilustracje w nim osadzone, odtwarza też takie formaty osadzone w PDF-ie.

PDFCreator
PDFCreator
Ocena redakcji
 
PDFCreator to darmowy konwerter plików tekstowych do formatu PDF. Program przekonwertuje każdy typ pliku pod warunkiem, że mają one możliwość drukowania. Wymaga bowiem wybrania wirtualnej drukarki i skorzystania z opcji drukuj

Microsoft Works SE
Microsoft Works SE
Ocena redakcji
 
Microsoft Works SE to pakiet aplikacji biurowych zgodny z Office 2007. Program jest zgodny z Microsoft Office 2007. W jego skład wchodzą: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych, terminarz oraz narzędzia dodatkowe.

Word Viewer
Word Viewer
Ocena redakcji
 
Word Viewer to darmowe narzędzie umożliwiające otwieranie i drukowanie dokumentów Word.

LibreOffice
LibreOffice
Ocena redakcji
 
LibreOffice to darmowy pakiet biurowy, alternatywa dla popularnego Office'a. Aplikacja dostępna jest on w ponad 30 wersjach językowych dla każdego popularnego systemu operacyjnego, wliczając Microsoft Windows, Mac OS X i Linux (Debian, Ubuntu, Fedora, Mandriva, Suse, ...).

Apache OpenOffice
Apache OpenOffice
Ocena redakcji
 
OpenOffice to najnowsza polska wersja pakietu biurowego OpenOffice. Program zawiera szereg nowych funkcji oraz poprawek. Składa się z kilku modułów: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Draw - program graficzny i Impress - aplikacja do generowania prezentacji.

AbiWord
AbiWord
Ocena redakcji
 
AbiWord edytor tekstowy zgodny z najpopularniejszym pakietem biurowym Microsoft Word. Edytor tekstowy zgodny z najpopularniejszym pakietem biurowym Microsoft Word. Otwiera pliki m.in. formatu RTF, TXT, WPD (WordPerfect 6/7/8/9), DOC, HTML, WRI (MS Write).

Foxit Reader
Foxit Reader
Ocena redakcji
 
Foxit Reader to przeglądarka dokumentów PDF. Podstawową zaletą Foxit Readera są jego niewielkie rozmiary i szybkie wyświetlanie dokumentów.

Microsoft Office
Microsoft Office
Ocena redakcji
 
Microsoft Office 2013 Consumer Preview to wersja rozwojowa najnowszego wydania jednego z najbardziej znanych pakietów biurowych. W skład Microsoft Office 2013 Consumer Preview wchodzą takie program jak : Microsoft Excel 2013, Microsoft Outlook 2013, Microsoft PowerPoint 2013, Microsoft Word 2013, Microsoft Access 2013, Microsoft InfoPath 2013, Microsoft Project 2013, Microsoft Publisher 2013, Microsoft SharePoint Designer 2013, Microsoft Visio 2013.

ABBYY FineReader 12
ABBYY FineReader 12
Ocena redakcji
 
ABBYY FineReader 12 Professional Edition to profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto