Lista alfabetyczna

PROGRAM DO MAILINGU

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla PROGRAM DO MAILINGU. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z PROGRAM DO MAILINGU. Zapraszamy do pobierania.


Mozilla Thunderbird
Mozilla Thunderbird
Ocena redakcji
 
Mozilla Thunderbird to doskonale rozpoznawany program pocztowy autorstwa twórców Firefox. Program pocztowy. Mozilla Thunderbird obsługuje konta POP3, SMTP, IMAP, NNTP. Aplikacja oferuje różne metody ochrony przed spamem i niechcianymi reklamami oraz domyślnie blokuje skrypty na stronach WWW, dzięki czemu znacznie zmniejsza ryzyko zainfekowania wirusami i robakami internetowymi.

Microsoft Office Outlook 2010
Microsoft Office Outlook 2010
Ocena redakcji
 
Microsoft Office Outlook to klient poczty elektronicznej, kalendarz i organizer w jednym. Program oferuje funkcje czytnika RSS, bardzo dobrze sprawdza się w korporacjach, gdzie służy pracownikom jako narzędzie współpracy. Dzięki programowi będziemy mogli filtrować, wyszukiwać, tagować wiadomości.

ActiveSync
ActiveSync
Ocena redakcji
 
Microsoft ActiveSync umożliwia synchronizację danych pomiędzy komputerami i programem Microsoft Outlook, a telefonami z systemem Windows Mobile i Windows Phone.

IncrediMail 2
IncrediMail 2
Ocena redakcji
 
IncrediMail 2 to prosty w obsłudze program, posiadający ciekawy design klient poczty elektronicznej. W programie mamy do dyspozycji wtyczki antyspamowe oraz szereg innych rozszerzeń, które z pewnością umilą nam korzystanie z niego.

DreamMail
DreamMail
Ocena redakcji
 
DreamMail jest klientem poczty obsługującym protokoły SMTP, eSMTP, POP 3, Hotmail czy Yahoo.

Asystent Skrzynka Pocztowa 2012 PRO
Asystent Skrzynka Pocztowa 2012 PRO
Ocena redakcji
 
Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 jest to klient pocztowy przeznaczony do wykorzystania biznesowego lub domowego. Program pocztowy posiada możliwości takie jak: łatwe kontrolowanie wielu skrzynek e-mail, proste wyszukiwania wiadomości po wielu kryteriach, możliwość tworzenia szablonów odpowiedzi, obsługę tiket-ów, możliwość skanowania załączników bezpośrednio do wiadomości, tworzenia kopii bezpieczeństwa.

i.Scribe
i.Scribe
Ocena redakcji
 
i.Scribe to polskojęzyczny klient pocztowy. Program posiada prosty, intuicyjny interfejs, nie zajmuje dużo miejsca na dysku. Aplikacja pozwala na skonfigurowanie wielu skrzynek pocztowych jednocześnie. Nasze konto możemy zabezpieczyć

Mailbird
Mailbird
Ocena redakcji
 
Klient poczty e-mail. Mailbird wyróżnia się nowoczesnym i przejrzystym interfejsem graficznym.

Opera Mail
Opera Mail
Ocena redakcji
 
Wygodny i funkcjonalny klient poczty e-mail.

eM Client
eM Client
Ocena redakcji
 
Klient poczty elektronicznej. eM Client to rozbudowany program pocztowy do obsługi wielu skrzynek pocztowych z możliwością pracy również w trybie offline.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto