Lista alfabetyczna

Tlen7

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla Tlen7. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z Tlen7. Zapraszamy do pobierania.


Skype
Skype
Ocena redakcji
 
Program Skype służy do komunikacji głosowej i wideo przez internet. Jest to najpopularniejszy komunikator internetowy wykorzystywany do rozmów wideo. Jakość dźwięku i obrazu jest automatycznie dopasowywana do bieżącej przepustowości sieci.

Tlen
Tlen
Ocena redakcji
 
Jeden z najpopularniejszych komunikatorów w Polsce.

Viber
Viber
Ocena redakcji
 
Skype oraz coraz popularniejszy WhatsApp właśnie doczekały się konkurenta - Viber. Ta obecna od jakiegoś czasu w wersji mobilnej aplikacja właśnie zadebiutowała w wersji dla Windowsa oraz systemu Mac OS. Umożliwia ona wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, prowadzenie rozmów głosowych oraz wideorozmów.

GG (Gadu-Gadu)
GG (Gadu-Gadu)
Ocena redakcji
 
Gadu-Gadu to najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy zintegrowany z wieloma usługami sieci GG Network. Program umożliwia użytkownikom rozmowę zarówno w formie pisemnej jak i poprzez mikrofon.

TeamSpeak
TeamSpeak
Ocena redakcji
 
TeamSpeak jest komunikatorem głosowym (VoIP) oferującym użytkownikom przeprowadzanie rozmów przez internet oraz sieć LAN.

GG
GG
Ocena redakcji
 
Najnowsza wersja pierwszego i najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego. Nowe GG umożliwia przesyłanie plików, archiwum rozmów on-line, zintegrowanie wersji instalowanej, przeglądarkowej i mobilnej, rozmowy audio-video przez www oraz większe bezpieczeństwo.

Discord
Discord
Ocena redakcji
 
Komunikator internetowy dla graczy. Discord powstał z myślą o graczach, by dać im możliwość porozumiewanie się ze sobą czy to poprzez wiadomości tekstowe czy rozmowy głosowe.


Camfrog Video Chat
Camfrog Video Chat
Ocena redakcji
 
Camfrog Video Chat to bezpłatny program, który umożliwia komunikację głosową i wideo z pomocą kamerki internetowej, i mikrofonu. Przypomina najpopularniejsze aplikacje tego typu, ale z tą różnicą, że użytkownicy mogą rozmawiać grupowo, w specjalnych pokojach.

SMS Studio
SMS Studio
Ocena redakcji
 
SMS Studio jest bezpłatnym narzędziem do tworzenia rozwiązań opartych o SMS! Jeśli chcesz wysłać życzenia lub wiadomość informującą o zaległej płatności masz do dyspozycji darmową aplikację realizującą za ciebie działania SMS.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto