Lista alfabetyczna

torrento org

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla torrento org. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z torrento org. Zapraszamy do pobierania.


VDownloader
VDownloader
Ocena redakcji
 
VDownloader jest programem do pobierania wideo z serwisów, na których użytkownicy sami uploadują materiały - YouTube, MySpace, itd.

Speed MP3 Downloader
Speed MP3 Downloader
Ocena redakcji
 
Speed MP3 Downloader to bardzo prosty i przede wszystkim niewielki program do ściągania muzyki w formacie mp3. Wystarczy wpisać wykonawcę lub tytuł piosenki, a aplikacja przeskanuje sieć i wyświetli możliwości. Interfejs jest przejrzysty, co ułatwia obsługę.

NapiProjekt
NapiProjekt
Ocena redakcji
 
NapiProjekt jest darmowym narzędziem, które wyszukuje napisy do danej wersji filmu i automatycznie je pobiera. Zwalnia użytkownika z konieczności przeszukiwania internetu w celu odnalezienia odpowiednich napisów. Wystarczy zaznaczyć plik z filmem, a program automatycznie znajdzie i pobierze plik tekstowy.

FlashGet
FlashGet
Ocena redakcji
 
FlashGet jest popularnym programem wspomagającym pobieranie plików z internetu, korzystającym z między innymi z takich protokołów jak HTTP, FTP, MMS, RTSP, eMule. Aplikacja korzysta z technologii MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation), dzięki czemu ściąganie danych postępuje o wiele szybciej niż w standardowych procesach.

JDownloader
JDownloader
Ocena redakcji
 
JDownloader to program przeznaczony do pobierania plików z portali takich jak np. Rapidshare.com czy Megaupload.com

Azureus Vuze
Azureus Vuze
Ocena redakcji
 
Azureus Vuze to bardzo popularny program służący do bezpośredniej wymiany plików w formacie P2P. Oprogramowanie stanowi alternatywę dla takich narzędzi jak BitTorrent czy BitComet. Azureus Vuze umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów.

YouTube Video Downloader
YouTube Video Downloader
Ocena redakcji
 
YouTube Video Downloader służy do pobierania filmów z serwisu YouTube. Obsługa programu sprowadza się do wklejenia adrsu url z YouTube'a i wybrania docelowego miejsca do zapisania pliku.

Orbit Downloader
Orbit Downloader
Ocena redakcji
 
Orbit Downloader to zaawansowany menadżer pobierania plików. Program radzi sobie bez problemu z pobieraniem filmików z YouTube, Metacafe, Google, MySpace, Dailymotion, iFilm oraz plików z RapidShare czy MegaUpload.

Fresh Download
Fresh Download
Ocena redakcji
 
Fresh Download to bezpłatne narzędzie do pobierania plików, zintegrowane z przeglądarką. Aplikacja jest szbka i posiada kilka cennych opcji, w tym: przyśpiesza pobieranie, pauzuje i rozdziela je na kilka części.

BitSpirit
BitSpirit
Ocena redakcji
 
BitSpirit to klient programu BitTorrent, oferujący dodatkowe możliwości konfiguracji. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest tworzenie plików torrent, kontrola szybkości wysyłania i pobierania danych, automatyczne wyłączenie kompuera pod wykonaniu wszystkich zadań oraz obsługa czatu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto